את מסעדת השף החדשה והמדוברת שלו, פתח אסף גרניט (הבעלים של המסעדות "מחנה יהודה" בירושלים, "פאלומר" ו"ברברי" בלונדון ו"בלאגן" בפריז), בקומפלקס החדש המכונה COAL OFFICE בקינגס קרוס בלונדון. צוות המסעדה עונד תכשיטים שעוצבו ויוצרו על ידי המעצבת הישראלית ענבל שומרוני, תחת המותג INBAL.

מתוך האינסטגרם של מסעדת COAL OFFICE

הקומפלקס המעוצב נפתח בחודש מאי השנה והוא מהווה את מרכז הפעילות החדש של מעצב העל הבריטי, טום דיקסון, הכולל: סטודיו, משרדים, שואורום ואת חנות הדגל של דיקסון. המסעדה עוצבה על ידי דיקסון, בהתאם לחלל בה היא נמצאת ולהיסטוריה של המקום, אשר הוקם ב-1851 ושימש כמרכז להפצת פחם ברחבי לונדון.

מתוך האינסטגרם של מסעדת COAL OFFICE

התכשיטים שנבחרו (טבעות, צמידים, עגילים ושרשראות), הם חלק מקולקצית SOFT POWER שעוצבה בהשראת אלמנטים מן הטבע. התכשיטים עשויים כסף בשילוב אבני אגת ופיריט במראה גולמי עם חספוס המזוהה עם מראה הפחם.

הכנת התכשיטים עבור COAL OFFICE

קולקצית SOFT POWER שעוצבה בהשראת אלמנטים של הטבע, היא בעלת מראה אורגני עם מוטיבים שבטיים, ועם זאת מינימליסטית בסגנון, מה שיוצר קולקציה בעלת מראה אתני-מודרני. התכשיטים שהוזמנו עשויים כסף בשילוב אבני אגת ופיריט במראה גולמי עם חספוס שמזוהה עם מראה הפחם.

התכשיטים שהוזמנו מקולקצית SOFT POWER

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *