קניית טבעת אונליין יכולה להיות בעייתית כשאת לוקחת בחשבון שהטבעת צריכה להתאים למידת האצבע שלך. סיבה זו גורמת לנשים רבות לוותר על קניית טבעת באינטרנט.

האם אי פעם קנית טבעת בחנות אינטרנטית? עבורך או עבור מישהו אחר? אם כן, איך ידעת מה מידת הטבעת שעליך לבחור?

הרבה אנשים עדיין מתקשים לרכוש מוצרים אונליין. העובדה שאנחנו כל כך רגילים למדוד משהו לפני שאנחנו קונים אותו, גורמת לקושי בקניה באינטרנט. כמו בבגדים, גם לטבעת יש מידות שונות. היא צריכה להתאים בדיוק לאצבע ולהיות נוחה, אחרת לא תוכלי לענוד אותה לזמן ממושך.

מציאת מידת הטבעת האולטימטיבית

כאשר את קונה טבעת באינטרנט את צריכה להתמודד עם העובדה שאין באפשרותך למדוד את הטבעת על האצבע ולבדוק האם היא מתאימה, וזה יכול להיות קצת מתסכל. לנחש את מידת הטבעת שלך זו גם לא אופציה אידאלית. לכן, יצרתי את תרשים המידות לטבעת (בהמשך הפוסט), שמציגה את המידות הנפוצות ביותר לטבעות (מוצגות ע"פ שיטת המדידה האמריקאית). בעזרת תרשים זה, את יכולה לגלות בקלות את מידת הטבעת שמתאימה לך, על ידי שימוש בטבעת קיימת שאת עונדת.

רכישת טבעת אונליין בקלות

אם את קונה טבעת עבורך או עבור מישהי או מישהו אחר, השימוש בתרשים המידות הופך את משימת הקנייה לקל ופשוט. (בקניית טבעת למישהו אחר, יש למדוד טבעת שקיימת ברשותו, בחשאיות).

עקבי אחר ההוראות וגלי כמה זה פשוט לקנות טבעת באינטרנט. קניה נעימה!

עבור זה תצטרכי:

  • טבעת שאת עונדת והיא נוחה לך.
  • סרגל
  • תרשים המידות (למטה)

הוראות:

  • קחי את הסרגל והטבעת ומדדי את הקוטר הפנימי של הטבעת, מצד לצד.
  • מצאי את גודל הקוטר שמצאת בתרשים המידות (אם את לא מוצאת אותו, מצאי את הקוטר הקרוב לו ביותר) המידה המופיעה מתחת היא מידת הטבעת המתאימה לך.

אז מה את חושבת, פשוט או לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *