אין כמו שבועות, חג שמח ואסתטי, כתירוץ לצאת מהסטודיו הסגור אל השטח הפתוח ליום צילומים.

בשיתוף פעולה נדיר (ומהנה!) החלטנו, מעצבת האופנה שני שגב ואני לעשות יחד צילומים בנושא חג השבועות הקרב.  לשיתוף הפעולה בינינו צירפנו גם דוגמנית מקסימה בשם מיה. שני שגב הייתה אחראית על השמלות הלבנות, איפור ושיער,ואני על התכשיטים, הפרחים והצילום.

השמלות ששני מעצבת מאופיינות באובר סייז מחמיא, קלילות ונוחות. היא הביאה איתה כמה שמלות לבנות, ששילבנו עם תכשיטים שלי, חלקם משובצים באבנים לבנות או פנינים.

את יום הצילום בחרנו לערוך באזור שליד בית הקפה 'חנדלה' במושב גבעת חן שבשרון. לוקשיין מקסים, מאופיין  בנוף כפרי, עם הרבה שמש, עצים, פרחים ושדה רחב ידיים שנקצר זמן קצר לפני כן.

חילקנו את יום הצילום לשלושה חלקים, על פי שלושת האאוטפיטים שהיו לנו. כל חלק התאפיין בסיפור טיפה שונה, וצולם באזור שונה במתחם שמסביב לבית הקפה.

החלק הראשון, בשמלה רחבה לבנה זכה ותכשיטי זהב, צולם במרכז שדה קצור, עם זר פרחים לראשה של מיה הדוגמנית, ממש תמונת חג שבועות אופיינית.

בחלק השני, מיה לבשה שמלה לבנה עם עיטורים קטנטנים צבעוניים, כאלה שכמעט לא נראים אם לא מסתכלים ממש מקרוב. עם השמלה שילבנו שרשרת וטבעות זהב, עגילי זהב עם טיפות לבנות עשויות צדף וצמידי זהב עם חוטי עור צבעוניים. חלק זה צולם מחוץ לשדה, בין עצים ובאזור התפעול של השדה שמוקף בארגזי עץ גדולים.

החלק השלישי, צולם בחצר בית הקפה, מאופיין בקלילות וצבעוניות , שמלת הפסים בלבן וכחול שולבה בתכשיטי כסף ופנינים.

בסוף יום צילום קצר, שארך כמה שעות, היו בידינו (במובן הדיגיטלי) כמה מאות תמונות לבחור מהן, ולפניך התוצאה. במעט השקעה, של זמן ומחשבה, כמעט ללא הוצאה כספית, השתדלנו לייצר תמונות אוירה שיתנו לך השראה לחג השבועות הזה ולכל יום בשנה. אני מאוד מקווה שהצלחנו.

אז לחלק החגיגי שלנו ב INBAL. בשבוע שלפני שבועות תוכלי להינות מ 25% על הפריטים הלבנים באתר (חלק מהם את יכולה לראות בהפקת הצילומים הזו). תכשיטי כסף או זהב משובצים באבנים לבנות, פנינים, או שרוך לבן.

כתבי לי בתגובות מה הכי אהבת (או לא אהבת)…

התכשיטים: https://www.inbaldesigns.com השמלות: https://shanisegev.myshopify.com

לבילוי קסום בבית הקפה 'חנדלה'- כביש עוקף גבעת חן (בין רעננה להוד השרון) גבעת חן טלפון: 09-7603647

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *