אומרים שהתכשיט עושה את כל הלבוש. זה נכן במיוחד כשאנחנו עונדות תכשיטים גדולים. אנחנו אוהבות שרשראות גדולות ובולטות, עגילים גדולים הנתלים מהאוזן או טבעות וצמידים שמושכים את תשומת לב הסובבים אותנו. התכשיטים האלה מצדיקים את השם שניתן להם בימינו- 'תכשיטי הצהרה' (Statement jewelry) בגלל שההצהרה שהם מביאים למראה שלנו בולטת לעין.

אך לפעמים תכשיטים גדולים יכולים להראות כמו טעות. זה קורה כאשר הם נענדים עם לבוש לא מתאים או בדרך שאיננה מחמיאה. בגלל המימדים הגדולים והבולטים של תכשיטי ההצהרה, חשוב לדעת איך לענוד אותם ואם איזה פרטי לבוש לשלב אותם. הנה כמה הצעות איך ליצור את המראה הדרמטי כשעונדים תכשיטים בולטים.

שרשראות עם הצהרה

תזכרי, less is more, גם כשמדובר בתכשיטי הצהרה, במיוחד שרשראות. אמנם הטרנד הנוכחי מעודד ענידת כמה שרשראות יחד, במראה של שכבות, כשאת עונדת שרשרת גדולה ומרשימה, השאירי את שאר השרשראות בקופסת התכשיטים. עם שרשרת גדולת מימדים, רצוי ששאר התכשיטים שאת עונדת יהיו עדינים, ולהימנע ממראה עמוס. עגילים עדינים וטבעות דקות בהחלט יספיקו כתוספת.

עגילים מרשימים
עגילים גדולים יוצרים מסגרת לפנים. הדבר שחשוב לזכור, הוא לקחת בחשבון את צורת הפנים שלך כשאת בוחרת לענוד עגילים בעלי מימדים בולטים. ככל שהעגילים גדולים יותר, השיער צריך להיות פשוט יותר. איפור דרמטי יכול להשלים את הלוק.

צמידים בעלי נוכחות

צמידים גדולים שאי אפשר להתעלם מנוכחותם, יכולים לעשות רושם כשעונדים אותם נכון. המראה הנכון הוא כאשר השרוולים נקיים מפרטים, ובעוד הטרנד הוא לערום כמה צמידים יחד, במקרה זה עדיף לענוד צמיד מרשים אחד בלבד.

טבעות גדולות על האצבע
טבעות גדולות ויפות תמיד ימשכו הרבה תשומת לב אל הידיים שלך. לכן, כשאת עונדת טבעת כזו, את חייבת מניקור מתוקתק או לפחות ידיים מטופחות. אם יש לך לק על הציפורניים, חשוב לוודא שהצבע שלו משתלב טוב עם הטבעת הגדולה, והאבן שמשובצת בה (אם יש). לדוגמא, טבעת MARBLE שבתמונה למטה משתלבת טוב עם לק עדין בגוון ורדרד ובמראה נקי. כאשר נעשה נכון, טבעת גדולה ומרשימה יכולה להוסיף הרבה ללוק שלך.
בטח כבר הבנת, תכשיטים גדולים ומרשימים יכולים לעשות את כל המראה שלך או להרוס אותו לגמרי. בענידת תכשיטים גדולים כדאי לצמצם את כמות האקססוריז הנוספים למינימום, ובחרי פריטים שישקפו את המסר שאת רוצה להעביר דרך הלבוש שלך. למשל, התכשיטים מקולקצית MARBLE יתאימו ללבוש בסגנון מינימליסטי ומודרני. לעוד רעיונות, בקרי בחנות האונליין שלנו שם תמצאי קולקציות תכשיטים שונות שיכולים להתאים לסטייל שלך.
איזו הצהרה את היית רוצה ליצור?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *