אתר זה מופעל על ידי INBAL jewelry & design
האתר inbaldesigns.com  מופעל על ידי "ענבל תכשיטים" בכתובת: דרך מגדיאל 58 הוד השרון.

שימושך באתר זה כפוף לתנאי השימוש
אנא הקדישי כמה דקות לקריאת תנאים אלה. השימוש באתר זה מהווה את הסכמתך לתנאים אלה וכפיפות אליהם. אם אינך מסכים לתנאי השימוש, אין להשתמש באתר זה- inbaldesigns.com.

תנאי השימוש עשויים להשתנות
לאתר inbaldesigns.com שמורה הזכות לעדכן או לשנות תנאים אלו בכל זמן וללא התראה מראש. כל שימוש באתר זה אחרי שינויים כאלה, כפוף לתנאים החדשים. מסיבה זו, אנו ממליצים לקרוא את תנאי השימוש בכל ביקור באתר.

צבעים
פעלנו רבות להציג בצורה הטובה ביותר והמדויקת ביותר את צבעי המוצרים המוצגים באתר. למרות זאת, מכיוון שהצבעים המוצגים תלויים במסך שלך, איננו יכולים להבטיח שתצוגת המוצרים במסך שלך תהיה מדויקת.

זכויות יוצרים
כל התכנים באתר inbaldesigns.com, כולל לדוגמא, תמונות, גרפיקה, קטעי וידאו וטקסטים, נתונים תחת זכויות יוצרים וקניין רוחני בבעלות INBAL Jewelry & Design.

שימוש בתכני האתר, ובאתר כולו לצרכים פרטיים בלבד. אפשר להוריד, לשמור  או להדפיס חלקים מתכני האתר רק אם:

  1. שימוש בהעתקים כאלה של התוכן נעשה למטרת שימוש פרטי ולא מסחרי.
  2. אין להעתיק או לפרסם את התוכן ברשת או בכל מדיה.
  3. אין לשנות את התוכן או למחוק ולשנות סימני מותג מהתכנים באתר.

ל INBAL Jewelry & Design בעלות מלאה על כל תוכן שמורד ומועתק מאתר זה.

 

החזרת מוצר

הטיפול בהחזרות נעשה בכל מקרה לגופו, במטרה לספק את רצון הצרכן. אם מסיבה כלשהי את מעוניינת להחליף או להחזיר את התכשיט שרכשת, ניתן להחליף את התכשיט בתכשיט אחר אן לקבל החזר כספי עד 14 יום מיום קבלת התכשיט.
התכשיט יוחלף בהתאם למדיניות העסק ובתנאי שהתכשיט חדש ולא נעשה בו שימוש.
תכשיטים בהתאמה אישית לא ניתן להחליף או להחזיר.

שליחת המוצר חזרה

הלקוח אחראי על עלות משלוח המוצר שמוחזר. אין החזר על עלויות משלוח.
*מוצרים הנרכשים בהנחה של מבצע- ההחלפה/זיכוי/החזר כספי בהחזרת חלק מהפריטים היא בקיזוז ההנחה היחסית שניתנה בעת קניה בזמן המבצע.

יצירת קשר

צרי איתנו קשר לפני החזרת המוצר כדי שנוכל לדון בפרטי ההחזרה, או אם יש לך שאלות בנושא החזרת המוצר, באימייל: [email protected]

 

 

אנחנו מחויבים לעזור וליצור לך סביבה בטוחה שבה תוכלי לקבל את את המרב מהזמן שלך באתר.

מכיוון שאנו מכבדים את פרטיותך, אנו מידעים אותך במדיניות הפרטיות שלנו. מדיניות זו כוללת איך אנו אוספים, שומרים ומשתפים מידע שנאסף עליך באתר זה. אנו מקווים שהפתיחות הזו תעזור להגדיל את הביטחון שלך באתר שלנו ולהעצים את חווית השימוש שלך.

סוגי מידע שאנחנו אוספים וכיצד אנו אוספים אותו

רוב המידע על מוצרים ושירותים המפורסם באתר מסופק לך ללא איסוף של כל מידע אישי ממך. הגלישה באתר וצפיה בתכנים באתר מתאפשרת בעילום שם.

המידע שאנו מקבלים ממך

יש מספר פעולות באתר התלויות באיסוף מידע אישי. פעולות אלה כוללות דברים כמו: רכישת מוצרים, הרשמה לניוזלטר ומועדון הלקוחות שלנו, מענה על סקרים או הרשמה לאתר. כאשר נאסף מידע אישי ממך, המידע מסופק על ידיך ובאישורך. אנו אוספים בדרך כלל פרטים כמו- שם מלא, כתובת אימייל, כתובת מגורים ותאריך יום הולדת.

איך אנו משתמשים במידע האישי שנאסף

כאשר אנו מקבלים ממך מידע אישי, המידע מתווסף למאגר לקוחות. אנו משתמשים במידע זה במספר מצומצם של דרכים. אנו משתמשים בו להשלים את תהליך הזמנת מוצר, לעבד את ההזמנה, ליצירת קשר ולמשלוח המוצר. אנו משתמשים במידע אישי במקרה וזכית בתחרות או הגרלה שערכנו. מידע אישי שנאסף משמש גם למשלוח אימיילים המעדכנים אותך על מוצרים חדשים, אירועי מכירה, הנחות והפתעות נוספות השמורות לחברי מועדון הלקוחות שלנו.

הביטחון שאנחנו מספקים

אנו מעניקים חשיבות רבה לשמירה על פרטיות וביטחון המידע האישי שנאסף על ידינו. אנחנו מבצעים פעולות טכניות ואדמנסטרטיביות לשמור ולהגן על המידע של המבקרים באתר. יש מספר דברים שניתן לעשות על ידיך כדי להגן על המידע האישי שלך. למשל, לעולם לא למסור את הסיסמא שלך, מאפשרת גישה לפרטי הפרופיל שלך באתר. כמו כן, יש לזכור להתנתק מהפרופיל שלך באתר ולסגור את חלון דפדפן האינטרנט בסיום הגלישה באינטרנט, כך שלאנשים המשתמשים באותו מחשב לא תהיה גישה למידע שלך.

 

על פי מדיניות האתר כל המשלוחים של מוצרים ללקוחותינו הם חינם. אנו שולחים לרחבי העולם, מישראל.

שילוח
המוצרים מיוצרים בעבודת יד במיוחד עבור ההזמנה המתקבלת באתר, לכן זה לוקח מספר ימים עד שהמוצר מוכן למשלוח.

משלוח חינם, בדואר רשום
בעת התשלום, ניתן לבחור את אופן השילוח. באפשרות זו, המוצר נשלח בדואר ישראל כמשלוח רשום ואמור להגיע אליך תוך 3-10 ימים.
יש לזכור שהמשלוח עלול לקחת כמה ימים נוספים עקב גורמים שלא בשליטתנו.

משלוח מהיר, שליח עד הבית
באפשרות אופן שילוח זה, ישנה תוספת עלות להזמנה. המוצר נשלח באמצעות שליח אשר יגיע עד אליך, תוך 72 שעות מרגע שההזמנה מוכנה לשילוח.

אריזה
כל הזמנה נארזת באריזה יפה, מעוצבת וממותגת כדי שהתכשיט יוכל להיות מוענק במתנה למישהי אהובה, או לך. אריזת המוצר עטופה במעטפה מרופדת שתשמור על המוצר מנזקים בדרך שלו אלייך.