שאלה איך אני יכולה לדעת את מידת הטבעת שלי?
תשובהכדי למצוא את מידת הטבעת המתאימה לך, פני לעמוד מידת טבעת באתר ופעלי על פי ההנחיות שם. אם את זקוקה לחצי מידה, כדאי לבחור במידה שמעליה. לדוגמא אם המידה שלך בין 6 ל-7, הזמיני מידה 7. אם את צריכה עזרה נוספת, נשמח לשמוע ממך במייל: [email protected]
שאלה איך אני יכולה לשמור על התכשיטים שלי?
תשובההתכשיטים שלך זקוקים לטיפול מסור כדי להיראות במיטבם. כאשר את לא עונדת אותם שמרי עליהם בשקית או קופסה שישמרו עליהם מנזקים. ודאי שאין עליך תכשיטים כשאת משתמשת בבושם, קרם או ספריי כלשהו שעלולים להזיק להם. הכי טוב, לענוד את התכשיטים בסוף, ממש לפני שאת יוצאת מהבית. למידע נוסף פני למדריך טיפול בתכשיטים באתר.
שאלה האם ניתן להזמין אריזת מתנה?
תשובהכל הזמנה נארזת באריזה יפה, מעוצבת וממותגת כדי שהתכשיט יוכל להיות מוענק במתנה למישהי אהובה. אם תרצי להוסיף לזה משהו אישי או דברי ברכה, שלחי לנו בקשה לאימייל [email protected] ונשמח למלא את בקשתך ללא חיוב נוסף.
שאלה לאן אתם שולחים ומה עלויות המשלוח?
תשובהאנו רוצים שכולם יוכלו להנות מהתכשיטים שלנו, לכן אנחנו שולחים לרחבי העולם ומאפשרים החזרות באופן פשוט. למידע נוסף על משלוחים, פני למדיניות המשלוחים באתר.
שאלה איך מבטלים הזמנה?
תשובהאם יש ברצונך לבטל הזמנה, טרם שליחתה, פני אלינו באימייל [email protected] בהקדם.
שאלה איך מחזירים מוצר?
תשובההטיפול בהחזרות נעשה בכל מקרה לגופו, במטרה לספק את רצון הצרכן. אם מסיבה כלשהי את מעוניינת להחליף או להחזיר את התכשיט שרכשת, ניתן להחליף את התכשיט בתכשיט אחר אן לקבל החזר כספי עד 14 יום מיום קבלת התכשיט. לפרטים נוספים פני למדיניות ההחזרות באתר.